تبلیغات
درمان انزال زودرس - اریکت شدن پنیس ( آلت ) با دوام

اریکت شدن پنیس ( آلت ) با دوام

یکشنبه 8 آذر 1388  10:50 ب.ظ

نوع مطلب :تقویت الت ،بالابردن توان جنسی ،سفت کننده کمر مردان ،رابطه جنسی ،مسائل جنسی ،قدرت جنسی مرد ،بلوغ جنسی ،

انزال زودرس در مردان یک مشکل آزار دهنده است و بسیار شایع است اما مشکل شایعتر و ناگوارتر از آن نیز وجود دارد و آن مشکلات و ناتوانی در نعوظ ( نعوض ، نعوذ ) یا همان ارکیکش و ارکت شدن . این مشکل عوامل مختلفی دارد در افراد دیابتی ترکیب شدن و در نتیجه بی اثر شدن هورمون های جنسی با قند خون عامل اصلی است و در اکثر افراد مشکلات روحی و روانی در درجه اول و در درجه دوم ضعف قوای جنسی و ضعیف شدن بنیه جنسی در گذر سالیان . برای رفع این مشکل می توان از تقویت کننده بی نظیر مکمل جنسینگ h-40 استفاده نمود که یک محصول کاملا مجوزدار ایرانی با کیفیت جهانی است .

مشکلات جنسی مرداناین محصول توانسته است کارایی و کیفیت خود را در رقابت با محصولات مشابه خاجی به اثبات برساند . مکمل جنسینگ با ترکیبی از چهل نوع گیاه داروئی بی مانند ومعجزه کننده برای تقویت جنسی کاملا بدون عارضه است و برخلاف داروهای شیمیایی آثار ماندگار و همیشگی دارد . مشکلات جنسی را از پایه و اساس بصورت ریشه ای درمان و رفع میکند تا ابهت مردانگی را دوام بخشد .  م به یادآوری است انزال زودرس ناشی از ضعف افراد در کنترل بر انزال در یک بازه زمانی کوتاه است و تسلط بر زمان رسیدن به انزال را از خود ساقط می یابند. با ایجاد شرایط و بستر لازم برای تقویت همه جانبه جنسی می توان تا حدود قابل توجه و حتی شگفت انگیزی بر این عارضه آزر دهنده فائق آمد .

لازم است یک جستجوی اینترنتی برای یافتن اصول و ترکیبات لازم برای رفع و جلوگیری از کهولت جنسی داشته باشید . کهولت جنسی بر اثر کاهش ذخایر بنیه ای در قوای جنسی رخ میدهد . کهولت جنسی در نتیجه بی توجهی به تخلیه بی رویه مایع حیات و نیز عدم داشتن برنامه ای برای تقویت موثر و مستمر بر قوه باء است . هر ماده غذایی نمی تواند عناصر منحصربفرد تقویت جنسی را در اختیار بدن قرار دهد . شناخت منابع مفید برای ترمیم بنیه جنسی اولین قدم است . برای جلوگیری از اتلاف وقت شما  : منابع حیوانی با بهترین کیفیت توان جایگزینی این مواد را ندارند و بدون شک باید دنبال محصولات گیاهی بود . اما آیا هر گیاهی می توان نیروی جنسی شما را بازسازی نماید ؟

بدون شک برای تقویت جنسی و درمان انزال زودرس و بی میلی و ناتوانی جنسی و مشکلات نعوظ باید از گیاهان منحصر بفردی که ترکیبات منحصر بفرد را در خود ذخیره دارند استفاده نمود . داروهای گیاهی فرموله شده و تهیه شده بر اساس اصول و ظرافت های خاص فنی . مکمل h-40 نام اختصاصی معجزه کننده ترین داروی گیاهی برای انزال زودرس و مشکلات جنسی است .

ترکیبات گسترش یافته در اندام های گیاهان در اثر فعل و انفعالات شیمیایی و در جوار آنزیم ها و سایر عناصر و بر اثر تابش نور آفتاب و نیز مرور زمان و درجه حرارت های مختلف پرورده و ساخته و پرداخته میشوند . این عناصر به تعداد گیاهان داروئی موجود در طبیعت موجب ساخته شدن ترکیبات منحصر بفرد میشوند . برخی از این ترکیبات منحصر بفرد قابل استفاده برای انسان بوده و حائز شماری از آثار مثبت است . استفاده  مکمل h-40 از کمپلکسی از این ترکیبات آنرا به بی مانند ترین محصول تقویت کننده جنسی بدل ساخته است که طرفداران  فراوانی دارد . این محصول حاوی مقادیر بالایی از عناصر بنیه ساز برای تقویت جنسی است . مقدار ماده موثر موجود در آن بیش از ده برابر معروف ترین و گرانقیمت ترین محصولات تقویت جنسی جهان است . مکمل تقویت جنسی گیاه جسنسینگ با ترکیبات انجام شده با سی و نه نوع گیاه داروئی خاص دیگر ترکیبی موسوم به H-40 را بوجود آورده اند که پرقدرت ترین محصول تقویت جنسی در جهان است . نعوظ ( نعوض ، نعوذ، نعوز ) کم دوام و ضعیف که سفتی و سختی لازم را ندارد نیز با این مکمل تقویتی جنسی قابل ارتقاء به کیفیت طبیعی است .میل جنسی و بی میلی با مصرف آن به حد قابل قبول رسیده و ناتوانی جنسی درمان میگردد .  میزان ماده موثر این مکمل تقویت جنسی به هیچ شکل قابل مقایسه با سایر محصولات نیست . نتایج حاصل از این محصول بیسیار شگفت انگیز و بی مانند است ..

انزال زودرس و مشکلات عدم سفت شدن کامل آلت وبی میلی جنسی را شفا می بخشد :

1-  ضعف ذاتی .
2 - ضعف در اثر گذر سن و یا مبادرت به زیاده روی های جنسی ( حتی در دوران جوانی هم می تواند رخ دهد ) .

برای حل و درمان دوراه متفاوت وجود دارد :


1 - مصرف  داروهای شیمیایی که آثاری سریع داشته و محدود به مدت زمان استفاده است و بعد از پایان مصرف دوباره مشکل خود را عمیق تر از قبل نشان میدهد .
2 - استفاده از گیاهان داروئی
خاص که عناصر و مواد لازم را برای جایگزینی نیروی از دست رفته در اختیار دارند و بنیه ضعیف شده را بصورت ریشه ای بازسازی میکنند .
با مصرف ترکیبات فوق العاده غنی گیاهان داروئی خاص و ویژه برای تقویت ریشه ای نیروی جنسی همواره آثاری ماندگار مشاهده میشود و بشرط عدم زیاده روی و نیز اهمیت دادن به تقویت مستمر می توان تا همیشه قدرت جنسی طبیعی را حفظ نمود و این هیچ ارتباطی به سن و سال مصرف کننده ندارد .

جنسینگ فرمول H-40 بصورت کاملا دقیق و حساب شده از کتب مرجع طب قدیم استخراج و تولید گردیده است . کمیابترین عناصر لازم در این محصول گردآوری شده است و بصورت کاملا پلمپ شده و هولوگرام دار ، و با تمامی مجوز های بهداشتی و اقتصادی کشور جمهوری اسلامی ایران عرضه میشود .
در مقایسه با محصولات همانند خارجی هم قیمت منطقی دارد و هم از لحاظ کارایی و اثربخشی یک محصول بی نظیر و افتخاری برای تولیدات داخلی است که اعتبار جهانی برای خود کسب نموده است .
ریشه گیاه جنسینگ قرمز را در علم طب سنتی و چینی یک معجزه گر به تمام معنی است و برای تمامی مشکلات و ناراحتی های جمسی راه حلی قاطع است . جین سینگ از جسم عبور کرده و حتی مقوی قوای روحی نیز است و تحقیقات معتبری این را به اثبات رسانده است .
جنسینگ افسانه ای تنها یکی از چهل گیاه معجزه گری است که در مکمل H-40 مورد استفاده قرار گرفته است . وجود مقادیر زیادی از آداپتوزن که تنظیم کننده تمامی سیستم های بدن و متابولیسم است به همراه قوی ترین و باکیفیت ترین آنتی اکسیدانها آنرا به یک معجون بی مانند ضد پیری و برعلیه کهولت و فرسایش قوای جسمی ، جنسی و ذهنی بدل ساخته است .  مجموعه ای از ویتامین های کاملا طبیعی و جمع آوری شده از اندامهای پر از اندوخته از جای جای طبیعت اقلیم ایران تا چین این اطمینان را بوجود می آورد که با مصرف آن هیچ ضعف و کمبودی باقی نخواهد ماند .
تخم ، بوته ، سرشاخه ، گرده ، صمغ و شیره ، ریشه ، برگ ، گلبرگ و ... گیاهان دارویی کمیاب معجونی است که بدون هیچ اغراقی می توان ادعا نمود بی نظیر ترین داروی تقویتی جهان را تشکیل داده اند . بدون شک جمع آوری انفرادی این گیاهان برای تدارک مصرف شخصی هزینه ای چند ده برابری خواهد داشت .
مکمل پودر جینسینگ H-40 مملو از آمینواسیدهای ضروری و ویتامین ها است .  آنزیم ها و مواد موثره دیگر همانند پانکسین
،  آداپتوژن ، پاناکولین ویا به عبارتی پانکس ، جینسینوئید ، پلی ساكارید ، گلوکوزیدهای استروئیدی به نام پاناکیلون ، و مملو از یک ساپونین به نام پاناکسوزید یا پاناکسین است . بدون تردید نمی توان  از سایر  اثرات مکمل پودرجینسینگ فرمول H-40 چشم پوشی نمود ، مثلا یک اسانس روغنی فرار باعنوان پاناسین و یک هورمون و ویتامین B و ویتامین D ، ترکیبات استیلنی ، استرول ها و سرانجام یک گلوکوزید به نام جینسینگ می باشد. H-40  تونیک ، محرک ، بازسازی کننده و مقوی است. مرکز سیستم اعصاب و تنفس را تحریک می کند و این اثر مربوط به وجود دو گلوکوزید به نام های پانوکسید آ و پانوکسید ب آن است. از کولین و بتاسیتوسترول موجود در این مکمل اختصاصا در تهیۀ داروهای جوانی استفاده می شود که H-40 غنی ترین ذخیره را  از این ماده که سالیان سال سلاطین در پی یافتن آن بودند برخوردار است . اگر از آن بعنوان مکملی برای روغن بیگر جهت افزایش اندازه آلت تناسلی استفاده میکنید میکنید بهتر است یک ساعت قبل از استعمال روغن بیگر یا سایر افزایش دهنده های جریان خون به آلت از آن مصرف کنید تا خون غنی از مواد مورد نیاز وارد سیستم جنسی و تناسلی مورد نظر شود و اندام را عمیقا تغذیه و بازآوری نماید.

-----------------------------------------------------------------------------
توضیحات بیشتر هردو محصول :

کلیک کنید :


مکمل  H-40 محرک رشد آلت و تقویت کننده جنسی


روغن بیگر افزایش دهنده خونرسانی به آلت و رشد دهنده قوی


برای خرید مکمل H-40 روی قیمت کالا کلیک کنید .

    قیمت :   35 هزارتومان

خرید H-40
تماس  : 09372809322نوشته شده توسط: رضا حسن زاده | آخرین ویرایش:دوشنبه 16 خرداد 1390 | نظرات() 

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.