نعوظ ( نعوض ، نعوذ ) سخت و بلند مدت

شنبه 2 مهر 1390  04:37 ب.ظ

نوع مطلب :جنسی و زناشویی ،مدت زمان طبیعی به انزال رسیدن ،مدت زمان طبیعی به انزال رسیدن ،مدت زمان طبیعی به انزال رسیدن ،مدت زمان طبیعی به انزال رسیدن ،مدت زمان طبیعی به انزال رسیدن ،مدت زمان طبیعی به انزال رسیدن ،مدت زمان طبیعی به انزال رسیدن ،مدت زمان طبیعی به انزال رسیدن ،مدت زمان طبیعی به انزال رسیدن ،مدت زمان طبیعی به انزال رسیدن ،مدت زمان طبیعی به انزال رسیدن ،مدت زمان طبیعی به انزال رسیدن ،میل جنسی ،میل جنسی ،میل جنسی ،میل جنسی ،میل جنسی ،میل جنسی ،شناخت آلت تناسلی ،شناخت آلت تناسلی ،شناخت آلت تناسلی ،قدرت جنسی مرد ،قدرت جنسی مرد ،

نعوظ ( نعوض ، نعوذ )  سخت و بلند مدت و طبیعی نبض سلامت و نشاط جنسی است .

ارزش توان جنسی و قوه باه ارزش فوق العاده ای دارد و نمی توان به آن قیمت مشخص نمود . ارکشن متعادل و پایدار عامل لذت جنسی است . کیفیت نعوذ در تجربه لذت جنسی بسیار مهم و با اهمیت است  .

در پی تحریکات عصبی و هورمونی انجام شده خون به موضع آلت جنسی متوجه شده و ظرفیت نگهداری آن بالا میرود . زمانیکه آلت خون را در خود جمع میکند اندازه و سایز آن و سفت و سختی آن بدت افزایش میابد .

در صورت وجود ضعف در قوای جنسی فرآیند نعوظ در یکی از مراحل دچار ایراد و اشکال شده و طبیعی نخواهد بود . شل بودن آلت در هنگام نزدیکی درد آورترین و خجالت کننده ترین موضوعی است که ممکن است اتفاق بیافتد . برای حل و رفع هرگونه ایراد در کیفیت نعوذ( نعوض ، نعوظ) باید از تقویت آغاز نمود . تقویت جنسی یکسری اصول و ویزگیها دارد و از طریق هر ماده غذایی نمی توان مواد و عناصر لازم را برای آن تدارک دید .

برخی گیاهان خاص وجود دارند که بصورت طبیعی این مواد را برای قوه باه در خود دارند و باید بصورت منظم و در اندازه و وزن های متناسب در کنار هم مورد مصرف قرار گیرند تا با تامین شرایط جذب همدیگر بهترین بستر تقویتی را برای بنیه جنسی افراد فراهم آورند . ادامه مطلب


نوشته شده توسط: رضا حسن زاده | آخرین ویرایش:- | نظرات() 

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic