ناتوانی جنسی در افراد میانسال

یکشنبه 3 مهر 1390  04:39 ب.ظ

نوع مطلب :جنسی و زناشویی ،مدت زمان طبیعی به انزال رسیدن ،مدت زمان طبیعی به انزال رسیدن ،مدت زمان طبیعی به انزال رسیدن ،مدت زمان طبیعی به انزال رسیدن ،مدت زمان طبیعی به انزال رسیدن ،مدت زمان طبیعی به انزال رسیدن ،مدت زمان طبیعی به انزال رسیدن ،مدت زمان طبیعی به انزال رسیدن ،مدت زمان طبیعی به انزال رسیدن ،مدت زمان طبیعی به انزال رسیدن ،مدت زمان طبیعی به انزال رسیدن ،مدت زمان طبیعی به انزال رسیدن ،میل جنسی ،میل جنسی ،میل جنسی ،میل جنسی ،میل جنسی ،میل جنسی ،شناخت آلت تناسلی ،شناخت آلت تناسلی ،شناخت آلت تناسلی ،قدرت جنسی مرد ،قدرت جنسی مرد ،

ناتوانی جنسی در افراد میانسال و پیرمرد ها و حتی جوان ها یک موضوعی است که عموما ریشه در تضعیف تدریجی قوه باه در اثر زیاده روی در نزدیکی کردن دارد و عدم توجه و علم کافی بر تقویت مستمر و همیشگی جنسی قوای مردانه مزید بر علت است تا مشکلات جنسی بیشتری بوجود آید .
برای تقویت جنسی باید اهمیت فوق العاده ای برخوردار شد زیرا که تضعیف قوه باه موجب تضعیف روحیه و نیروی جسمانی و قدرت بدنی نیز میشود .
ظرف بنیه جنسی ( ذخایر استراتژیک و حیاتی بدن  انسان ) از تشکیل نطفه تا رسیدن به بلوغ جنسی بدون با آرامی برخی عناصر را جمع آوری نموده است و از آن در طول حیات جنسی استفاده خواهد نمود .
 بی توجهی به حفظ سطح فراوانی این عناصر موجب کاهش آن و بروز ضعف میشود . باید در طول عمر جنسی با هربار انزال که مقداری ترکیبات فوق العاده کمیاب و بارزش از بدن دفع میشود به فکر جایگزین نمودن آن ها و بازگرداندن ذخایر به سطح نرمال اولیه بود . درصورت عدم انجام چنین اعمال تقویتی رفته رفته این ذخایر بنیه ای کاهش یافته و موجب میشوند تا ناتوانی های جنسی بصورت پیشرونده خود را نشان دهند .
با دانستن این که با هربار انزال بدن 200 میلیون عدد اسپرم از خود دفع میکند می توانید به ارزش آن پی ببرید وپ. پوشش و ترمیم این ذخایر اصلا هم کار ساده و آسانی نیست . این مواد و عناصر بسیار کمیاب هستند و در هر ماده غذایی یافت نمی شوند .
گیاهان داروئی تنها ترین منابع تامین آن هستند که به شکل موثر می توانند این ضعف ها را برطرف سازند ولی شناخت انها و اینکه در اندازه ای باید باهم ترکیب شوند و به چه صورتی مصرف شوند یک بحث تخصصی است  که در
ادامه مطلب

نوشته شده توسط: رضا حسن زاده | آخرین ویرایش:- | نظرات() 

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic