تقویت بیضه ها

سه شنبه 5 مهر 1390  03:41 ب.ظ

نوع مطلب :جنسی و زناشویی ،مدت زمان طبیعی به انزال رسیدن ،مدت زمان طبیعی به انزال رسیدن ،مدت زمان طبیعی به انزال رسیدن ،مدت زمان طبیعی به انزال رسیدن ،مدت زمان طبیعی به انزال رسیدن ،مدت زمان طبیعی به انزال رسیدن ،مدت زمان طبیعی به انزال رسیدن ،مدت زمان طبیعی به انزال رسیدن ،مدت زمان طبیعی به انزال رسیدن ،مدت زمان طبیعی به انزال رسیدن ،مدت زمان طبیعی به انزال رسیدن ،مدت زمان طبیعی به انزال رسیدن ،میل جنسی ،میل جنسی ،میل جنسی ،میل جنسی ،میل جنسی ،میل جنسی ،شناخت آلت تناسلی ،شناخت آلت تناسلی ،شناخت آلت تناسلی ،قدرت جنسی مرد ،قدرت جنسی مرد ،

تقویت بیضه ها یک بحث هورمونی و تخصصی پزشکی است که باید با مراجعه به پزشک آن را حل و رفع و درمان کرد .
بیضه ها اندام حساس و فوق العاده موثر در تولید مثل و حیات جنسی هستند . عموما صاحب نطران طب سنتی بیضه چپ را مهمتر میشمارند .
بیضه ها مستعد بسیاری از بیماریها و نارسایی هستند .
تقویت بیضه شاید بصورت مستقیم زیاد توصیه نشده است ولی آنچه مسلم است این است که تقویت کلی قوای جنسی بر بیضه تاثیر دارد . محافظت از ضربه ، سرما ، عفونت و فشار ناشی از لباس های تنگ غیر متعارف از توصیه های بسیلر مهم است . اعمالی مانند واریکوسل ، وازکتومی و نیز کیست بیضه و ... شایع است .
رعایت بهداشت و حفظ نطافت در کنار تغذیه مناسب جنسی و دوری از زیاده روی جنسی را ازیاد نبرید . انزال پشت سر هم ( هم انزال در ورزهای متوالی ، انزال متوالی در یک روز ) فشار بیش از اندازه ای بر بیضه های وارد میسازد .
گیاهان داروئی تقویت کننده جنسی بسیار مفید و خوب برای تغذیه اندام های سیستم تناسلی است
ادامه مطلب

نوشته شده توسط: رضا حسن زاده | آخرین ویرایش:- | نظرات() 

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic