بازدارنده های نعوض

دوشنبه 27 مهر 1388  07:44 ب.ظ

نوع مطلب :تقویت کننده نعوظ ،

 بازدارنده های نعوض

 

نعوض و اریکشن مجدد بعد از انزال برای دوبار مقاربت کردن غالبا غیر ممکن است زیرا یک پیام با اعتبار زمانی زیاد به اعصاب تناسلی ارسال میشود که خونپذیری را متوقف و تخلیه خون را امر میکند . انزال دوبارپشت سر هم ، نزدیکی کردن دوبارپشت سر هم  و مقاربت دوبار پشت سر هم یک ضربه اساسی و غی قابل جبران بر  تنه توان جنسی وارد میسازد که شیره و ماده حیاتی بدن را تلف میکند . درحالیکه یکبار انزال از کیسه منی استفاده میکند که غالبا به جهت آزاد سازی لوله های بیضه ای و رها سازی آنها و تسکین روانی آثار مثبت و مفیدی بر فرد دارد . افراط در فعالیت جنسی شما را یک گام بلند بسوی کهولت و از کار افتادگی جنسی پیش میبرد . پیام عصبی یاد شده یک بازدارنده اریکشن و نعوض محسوب میشود . کهولت جنسی اصطلاحی است برای آغاز ، استمرار وتثبیت یک روند. ناتوانی جنسی محصول کهولت جنسی است . از ضعف جنسی آغاز و از بی میلی جنسی عبورکرده و به ناتوانی جنسی می انجامد .فلش منهنی جنسی فرد با رسیدن به بلوغ اوج گرفته وبالا میرود و با رسیدن به مرحله ای از سن بصورت یکنواخت و موازی با قائده نمودار حرکت کرده و با آغاز ضعف جنسی رو به پایین میگذارد . با انجام اقدامات تقویتی سیر نزولی متوقف میشود ولی با رشد ضعف سرعت  زول فلش بیشتر شده وبا هرچه نزدیک شدن به خط عمود همانند سقوط هواپیما به حرکت ادامه داده و با اصابت به کف نمودار مرگ جنسی رقم میخورد . تقویت مستمر جنسی با داروهای گیاهی می تواند روند حفظ توان را تا آخر عمر حفظ نماید . قدرت جنسی و توان جنسی باید به عنوان یک عنصر مهم و نشاط آفرین مانند در گرانبهایی پاس داشته شود. مکمل پودر جینسینگ یک محصول با آثار خارق العاده برای تقویت همه جانبه جنسی مرد و زن است . شاید توصیه شده ترین محصول را برای رفع ضعف جنسی و تقویت اساسی قوای مردان را مکمل پودرجینسینگ نامید . پودر مکمل جینسینگ بقدری موثر است که برخی آن را همطراز روغن گیاهی بیگر در کارایی می دانند .

ادامه مطلب ( اطلاعات تکمیلی موضوع


نوشته شده توسط: مهدی رضایی | آخرین ویرایش:- | نظرات() 

غذاهای تقویت نعوض الت

دوشنبه 27 مهر 1388  07:43 ب.ظ

نوع مطلب :تقویت کننده نعوظ ،

 غذاهای تقویت نعوض الت

عناصر و مواد تقویت کننده جنسی بمقدار کم ولی بصورت ضروری و حیاتی نیازمند سیستم تناسلی است . با غذاهای معمولی نمی توان توان از کف رفته جنسی را به توان جنسی بازگرداند . تقویت جنسی نیازمند یکسری مواد منحصر بفردی است که در برخی گیاهان دارویی یافت میشود . برخی از داروهای گیاهی و ترکیباتی از قبیل مکمل پودرجینسینگ و یا نیتروکانادا که عموما به آنها مکمل های براکس دار میگویند حاوی مقدار موثری از عناصر و مواد تقویت کننده جنسی هستند . مصرف طبق برنامه قوای جنسی همانند سالهای اول بلوغ تقویت میکند داروهای گیاهی این چنینی برای تقویت جنسی بسیار متناسب بوده و همانگی لازم را با متابولیسم بدن دارا میباشند . داروهای گیاهی آثار ماندگار و همیشگی دارند . کهولت جنسی اصطلاحی است برای آغاز ، استمرار وتثبیت یک روند. ناتوانی جنسی محصول کهولت جنسی است . از ضعف جنسی آغاز و از بی میلی جنسی عبورکرده و به ناتوانی جنسی می انجامد .فلش منهنی جنسی فرد با رسیدن به بلوغ اوج گرفته وبالا میرود و با رسیدن به مرحله ای از سن بصورت یکنواخت و موازی با قائده نمودار حرکت کرده و با آغاز ضعف جنسی رو به پایین میگذارد . با انجام اقدامات تقویتی سیر نزولی متوقف میشود ولی با رشد ضعف سرعت  زول فلش بیشتر شده وبا هرچه نزدیک شدن به خط عمود همانند سقوط هواپیما به حرکت ادامه داده و با اصابت به کف نمودار مرگ جنسی رقم میخورد . تقویت مستمر جنسی با داروهای گیاهی می تواند روند حفظ توان را تا آخر عمر حفظ نماید. با استفاده از داروهای گیاهی می توان زمان را به عقب بازگرداند و لذت های بیاد ماندنی آن دوران بلوغ را از نو احساس و تجربه کرد . 

ادامه مطلب ( اطلاعات تکمیلی موضوع


نوشته شده توسط: مهدی رضایی | آخرین ویرایش:- | نظرات() 

مشکل الت

دوشنبه 27 مهر 1388  07:42 ب.ظ

نوع مطلب :الت مردان ،

 مشکل الت

 

کوچکی الت ، مشکلات فیزیکی الت مانند کجی آلت و.. از یک طرف و مشکلات فرآیندی  مانند نعوض نامناسب و شل شدن الت و سخت نشدن الت در نعوض و انزال زودرس و بی میلی جنسی و سرد مزاجی جنسی و در نهایت نا توانی جنسی از سوی دیگر از جمله مواردی است که حجب و حیاء مانع از بازگو شدن و رسیدن به راه حلی شاید بسیار آسان میشود . غذاهای تقویت کننده جنسی  یک رویا است زیرا مواد و عناصر مورد نیاز برای تقویت بمقدار بسیار کم مورد نیاز بوده و در برخی گیاهان دارویی یافت میشوند . اگر روغن گیاهی بیگر برای بزرگ کردن آلت و تقویت فیزیکی آلت بهترین محصول در جهان باشد مکمل پودرجینسینگ را باید بهترین تقویت کننده فیزیولوژیک قوای جنسی نامید . جلوگیری از ضعف جنسی و ضعیف شدن قوای مردانه یک خاصیت واقعی از مکمل پودرجینسینگ است . کهولت جنسی را متوقف کرده و از پیشروی و تثبیت آثار پیرشدن جنسی جلوگیری میکند . تقویت مداوم و برنامه ریزی شده جنسی را نباید از دیده پنهان کرده و غفلت را پیشه کرد . . بالابردن کیفیت نعوض با تقویت مستمر و تخصصی و برنامه ریزی شده امکان پذیر است . اگر فرد توان جنسی قابل قبول و کافی را داشته باشد می تواند یک رابطه لذت آفرین و شورانگیز را تجربه کند و از لحظه لحظه ارتباط تا انتها لذت ببرد و انزالی طولانی و قوی را در اوج لذت تجربه کند . ضعف جنسی رفته رفته به سردی ارتباط و کسالت آور بودن نزدیکی می انجامد و بعد از یک دوره به بی میلی و در ادامه به ناتوانی می انجامد

ادامه مطلب ( اطلاعات تکمیلی موضوع


نوشته شده توسط: مهدی رضایی | آخرین ویرایش:- | نظرات() 

  • تعداد کل صفحات:9  
  • 1  
  • 2  
  • 3  
  • 4  
  • 5  
  • 6  
  • 7  
  • ...  

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic